Schipholfonds in beweging Sponsor Actie; Stem op STA

No Comments

schipholfonds_logoBeste leden, ouders en sympathisanten van STA.

Omdat het Schipholfonds 100 jaar bestaat , heeft het een verjaardag actie lopen waarin kinderen tussen 6 en 16 jaar hun sportwens  waar kunnen maken. Ook onze jeugd heeft aan deze actie meegedaan en gevraagd of we een surfsimulator kunnen krijgen.

Jolle van den Berg is de voortrekker van dit initiatief en schrijft: Om meer kinderen te kunnen leren surfen wil ik graag een windsurfsimulator kopen waarmee je op het droge kunt oefenen. Je kunt dan echt op een plank staan en leren hoe je het zeil ophijst, vasthoudt en hoe je kunt sturen.

Het zou mooi zijn als dit jeugd initiatief heel veel bij val zal krijgen. Daarom de oproep om vooral te stemmen.

Surf naar:

www.schiphol.nl/InDeSamenleving/Sponsoring/Schipholfonds/SchipholIsJarig/SchipholIsJarig/stempagina.htm

>Ga naar: stem
>>Sport: watersport
>>>Sportvereniging: Surfclub Ter Aar
>>>>Ik setm op: Jolle: windsurfsimulator

Stem

 

Alvast onze dank.

De Jeugdleden en het bestuur van Surfclub Ter Aar

Meer nieuws voor u verzameld

Leave a Comment